Hals życia

Co wywarło na Was największy wpływ w windsurfingowym rozwoju?

Zapewne była to magiczna sesja z przyjaciółmi w doskonałych warunkach lub “rada-klucz”, którą Wam ktoś powiedział a która radykalnie zmieniła Wasze postrzeganie techniki🏋️‍♂️.
Dla 15-letniego bohatera tego filmu najważniejsza w jego windsurfingowym rozwoju może okazać się…INSPIRACJA.
Oto historia i film z jego, być może, najważniejszego halsu życia.
Ten film pochodzi z ubiegłorocznego Wavecampu w Maroko (Moulay). Ostatniego dnia wyszedł z nami na wodę legendarny Boujmaa Guilloul i dołączył do Kacpra na wspólny hals w ocean🌊.

Hals życia

Co wywarło na Was największy wpływ w windsurfingowym rozwoju👌? Zapewne była to magiczna sesja z przyjaciółmi w doskonałych warunkach lub "rada-klucz", którą Wam ktoś powiedział a która radykalnie zmieniła Wasze postrzeganie techniki🏋️‍♂️. Dla 15-letniego bohatera tego filmu najważniejsza w jego windsurfingowym rozwoju może okazać się…INSPIRACJA✊.Oto historia i film z jego, być może, najważniejszego halsu życia.Ten film pochodzi z ubiegłorocznego Wavecampu w Maroko (Moulay). Ostatniego dnia wyszedł z nami na wodę legendarny Boujmaa Guilloul i dołączył do Kacpra na wspólny hals w ocean🌊. Coraz wyższe skoki Marokańczyka zachęcały Kacpra do tego samego. Na końcu halsu Boujmaa wykręcił manewr zwany crazy pete i namówił tym samym Kacpra do spróbowania back loopa😁 Chwilę później pochwalił go za tę próbę!Gdybyście tylko widzieli zajawkę naszego młodego bohatera po zejściu z wody! Jesteśmy przekonani, że nigdy o tej chwili nie zapomni. Czy wyobrażacie sobie wybranie innej pasji po tak potężnej dawce inspiracji od jednego z najlepszych windsurferów na świecie?Kacper już się zapisał na kolejną edycję marokańskiego Wavecampu w maju. Dołączysz do niego i reszty grupy tutaj:https://wavecamp.pl/szkolenia/maroko/

Opublikowany przez Wavecamp.pl Poniedziałek, 20 stycznia 2020

 

Coraz wyższe skoki Marokańczyka zachęcały Kacpra do tego samego. Na końcu halsu Boujmaa wykręcił manewr zwany crazy pete i namówił tym samym Kacpra do spróbowania back loopa. Chwilę później pochwalił go za tę próbę!

Gdybyście tylko widzieli zajawkę naszego młodego bohatera po zejściu z wody! Jesteśmy przekonani, że nigdy o tej chwili nie zapomni. Czy wyobrażacie sobie wybranie innej pasji po tak potężnej dawce inspiracji od jednego z najlepszych windsurferów na świecie?
Kacper już się zapisał na kolejną edycję marokańskiego Wavecampu w maju. Dołączysz do niego i reszty grupy tutaj:

https://wavecamp.pl/szkolenia/maroko/