Czy mogę na wyjazd zabrać ze sobą “niepływającą” osobę?

Jak najbardziej. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rezerwacji nie zaznaczysz opcji “szkolenie” przy nazwiskach osób towarzyszących i niepływających. Na niektóre wyjazdy zdecydowanie odradzamy zabieranie np. swoich drugich połówek. Dotyczy to miejsc, w których osoba niepływająca na windsurfingu nie będzie raczej zadowolona z walorów turystycznych (np. Moulay w Maroko czy Pozo Izquierdo na Gran Canarii).

Czy mogę skorzystać z pakietu turystycznego ale bez szkolenia?

Tak ale…po co;) Lecąc na szkolenie Wavecamp masz na wyciągnięcie ręki błyskawiczny postęp na desce niezależnie od poziomu zaawansowania. To między innymi dlatego na wyjazd bez szkolenia decyduje się zaledwie ok. 5% uczestników Wavecampów.

Czy mogę przylecieć na własną rękę i skorzystać tylko ze szkolenia?

Na większości wyjazdów: nie. Liczba miejsc na szkolenia jest u nas ściśle powiązana z liczbą wykupionych miejsc w samolotach i w hotelach. Czasami robimy wyjątek od tej reguły i przyjmujemy kursantów mieszkających i wylatujących na własną rękę np. z innego kraju.  Zależy nam też na tym, żeby wszyscy kursanci mieszkali obok siebie – aspekt towarzyski jest dla nas równie ważny co szkoleniowy.