Obóz dla młodzieży turnus II

Po sukcesie obozów młodzieżowych w sezonie 2021 na Rodos, wracamy z większą liczbą turnusów.

Jak to będzie wyglądało? Wraz z wychowawcami z zaprzyjaźnionego klubu WTS DeSki  “przejmiemy” młodzież na lotnisku Chopina w Warszawie.

Następnie zanurzymy się na tydzień w magiczny świat windsurfingu. Dzięki obecności Kołczów Wavecamp i wychowawców WTS Deski, młodzież wskoczy o kilka poziomów zaawansowania wyżej. Pomiędzy sesjami na wodzie będziemy biegać po plaży, analizować swoje błędy na filmach i grać w planszówki:)

Wylatujemy 1 lipca (piątek) z Warszawy Okęcie. Wracamy 8 lipca (piątek).

Spot:

Podobno polscy fani windsurfingu dzielą się na tych, co już byli na Prasonissi i na tych, którzy dopiero tam będą:)

Ten cypel na południowym krańcu Rodos symbolicznie oddziela Morze Śródziemne od Egejskiego co powoduje, że po nawietrznej stronie plaży mamy fale a po zawietrznej – płaską jak stół wodę. Dodajmy do tego efekt “dyszy” czyli wiatru przyspieszającego pomiędzy wzgórzami i mamy przepis na spot będący marzeniem wszystkich windsurferów – z równym wiatrem i zróżnicowanym zafalowaniem.

Spot w wersji dla początkujących:

Spot w wersji dla zaawansowanych (plaska strona):

Spot w wersji dla zaawansowanych (strona wave):

 

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w pokojach kilkuosobowych (podzielonych według płci i wieku obozowiczów) w dwóch budynkach obok siebie (Kedros i Zanetos) na samym Prasonisi.

Pokoje wyposażone są we wszystko co potrzebne jest windsurferom do wypoczynku tzn. w: balkon, łazienkę, klimatyzację i lodówkę.

 

Szkolenie:

Szkolenie będą prowadzili trenerzy Wavecamp w kameralnych grupach. Szkolenie, jak zawsze na Wavecampach, będzie bardzo intensywne: 2 x 2,5 godziny dziennie + codzienna analiza video prowadzona przez instruktorów w podgrupach.

 

Opieka:

Opiekę sprawować będą wychowawcy z WTS Deski  24h/dobę i przez cały wyjazd.

Posiłki będziemy oczywiście spożywać wspólnie (śniadania będziemy przyrządzać razem przy stolikach w sklepie Zanetos, lunche i kolacje planujemy w restauracji Lightouse na miejscu)

Koszt posiłków nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Prosimy o zaopatrzenie młodzieży w ok. 30 euro dziennie.

Zapraszamy młodzież od 11 do 17 roku życia, która pierwsze kroki na desce ma już za sobą.

Tak było w zeszłym sezonie:

 

CENA:

Patrz kolumna po prawej stronie (komputery) lub na dole strony (urządzenia mobilne).

Co jest w cenie:

5980zł – loty, zakwaterowanie, transfery, ubezpieczenie, opieka 24h, szkolenie 2×2,5h w kameralnych grupach + codzienna analiza video

350 euro (płatne na miejscu) – wypożyczenie sprzętu wraz z ubezpieczeniem

 

Czego nie ma w cenie:

  • wyżywienia
  • ew. dopłaty 20 euro/tydzień do wypożyczenia za sprzęt w lżejszej technologii Hi Tech (deski typu LTD, TwinTip, Freestyle) – płatne na miejscu

 

Zapisów można dokonać przez formularz rezerwacji dostępny poniżej. Zaliczka za wyjazd wynosi 30% całkowitej ceny rezerwacji. Reszta jest płatna na miesiąc przed wylotem (będziemy wysyłać przypomnienia).

Zapraszamy:)

 

 

P.S. Najprawdopodobniej przy wylocie do Grecji potrzebne będzie zaświadczenie o odbyciu szczepienia na Covid-19 lub zaświadczenie o wykonaniu testu PCR. 

P.S. 2. Na etapie dokonywania rezerwacji będzie opcja dokupienia ubezpieczenia od rezygnacji oraz dodatkowego, rozszerzonego ubezpieczenia od kosztów leczenia.

 

Data

01 Lip 2022 - 08 Lip 2022

Czas

Cały dzień

Koszt

5980zł - loty, zakwaterowanie, transfery, ubezpieczenie, opieka 24h, szkolenie 2x2,5h w kameralnych grupach + codzienna analiza video, 350 euro (płatne na miejscu) - wypożyczenie sprzętu wraz z ubezpieczeniem

Poziom

Każdy poziom
Rodos

Lokalizacja

Rodos
Prasonisi
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl