Kurs instruktorski

 

Dla najbardziej zaawansowanych windsurferów, którzy chcą zacząć pracę jako instruktorzy windsurfingu, przygotowaliśmy coś specjalnego.

Na początku czerwca wraz z Polskim Stowarzyszeniem Windsurfingu zapraszamy na kurs instruktora windsurfingu na Rodos (Prasonisi).

Wylot z Warszawy (lot bezpośredni!). 

Wylot z lotniska Chopina w Warszawie o godzinie 12:30, powrót na to samo lotnisko na godzinę 08:20.

Kurs poprowadzi:

MACIEJ KAPUŚCIŃSKI – założyciel Wavecamp, instruktor wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu:

 

Całość zostanie poprowadzona zgodnie z programem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Dodatkowo, będziecie mogli poznać warsztat trenerów Wavecamp “od kuchni” i poznacie sekrety sukcesów kursantów Wavecamp; w jaki sposób osoby początkujące w ciągu tygodnia swobodnie pływają w ślizgu a zaawansowani dają się namówić na powietrzne akrobacje.

 

 

Kurs instruktorski to 6 bardzo intensywnych dni na wodzie + wykłady + egzamin teoretyczny i praktyczny na koniec wyjazdu. Absolwenci kursu zostają instruktorami Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Zanurzymy się w świat windsurfingu najgłębiej jak się da. Od rana do nocy będziemy się szkolić na wodzie, uczyć się jak szkolić innych i dyskutować o teorii i metodyce. Zajęcia w praktyce będą trwały od rana do nocy z krótkimi przerwami na posiłki (podczas których też będziecie wchłaniać wiedzę;)).

Opinia jednego z absolwentów kursu: 

Na zeszłorocznym kursie instruktorskim PSW nie tylko nauczyłem się teorii i praktyki nauczania, ale też doszlifowałem własne umiejętności przy pływaniu ślizgowym. W tym czasie jeszcze nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale uczenie podstawowych manewrów wcale nie jest tak proste na jakie wygląda. A uświadomił i nauczył mnie tego właśnie ten wyjazd. Całość bardzo polecam, gdyż nie dość że nauczyłem się uczenia to jeszcze miałem szansę poprawić własne umiejętności w naprawdę dobrych warunkach i z wyśmienitą opieką instruktorską.

 

Warunki, których możemy się spodziewać na Prasonisi podczas kursu:

 

Spot:

Podobno polscy fani windsurfingu dzielą się na tych, co już byli na Prasonissi i na tych, którzy dopiero tam będą:)

Ten cypel na południowym krańcu Rodos symbolicznie oddziela Morze Śródziemne od Egejskiego co powoduje, że po nawietrznej stronie plaży mamy fale a po zawietrznej – płaską jak stół wodę. Dodajmy do tego efekt “dyszy” czyli wiatru przyspieszającego pomiędzy wzgórzami i mamy przepis na spot będący marzeniem wszystkich windsurferów – z równym wiatrem i zróżnicowanym zafalowaniem.

po lewej morze Egejskie, po prawej Śródziemne

 

płaska woda

 

fale

 

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w budynku Ocean Palace, który mamy na wyłączność. 

2 – osobowe pokoje wyposażone są we wszystko co potrzebne jest windsurferom do wypoczynku tzn. w: balkon, łazienkę, klimatyzację i lodówkę.

 

CENA: 2705zł

Patrz kolumna po prawej stronie (komputery) lub na dole strony (urządzenia mobilne).

Czego nie ma w cenie:

  • wyżywienia
  • kursu i szkolenia instruktorskiego (1290zł, dodawane na etapie rezerwacji)
  • wypożyczenia sprzętu windsurfingowego (300 euro/os./tydzień, płatne gotówką na miejscu)
  • ew. dopłaty 20 euro/tydzień do wypożyczenia za sprzęt w lżejszej technologii Hi Tech (deski typu LTD, TwinTip, Freestyle)

 

Zapisów można dokonać przez formularz rezerwacji dostępny poniżej. Zaliczka za wyjazd wynosi 1500zł/os. Reszta jest płatna do 15 lipca 2020 roku.

Zapraszamy:)

 

Data

18 Wrz 2020 - 25 Wrz 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

2705zł (loty, zakwaterowanie, transfery, ubezpieczenie, składka TFG, opieka rezydenta) + 1290zł (kurs i egzamin) + 300 euro (wypożyczenie sprzętu z ubezpieczeniem)

Więcej informacji

Czytaj więcej

Poziom

Zaawansowany
Rodos

Lokalizacja

Rodos
Prasonisi
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl