Kurs instruktorski

Dla najbardziej zaawansowanych windsurferów, którzy chcą zacząć pracę jako instruktorzy windsurfingu, przygotowaliśmy coś specjalnego.

Na początku czerwca wraz z Polskim Stowarzyszeniem Windsurfingu zapraszamy na kurs instruktora windsurfingu na greckiej wyspie Karpathos.

Wylot z Warszawy (lot bezpośredni!). Jest to jedyny tegoroczny turnus, podczas którego kursanci mają w cenie 8 dni szkoleniowych!

Rozkład lotow:
Wylot: Czerwiec
06:35 (Pon)
Warszawa, Okęcie
10:40 (Pon)
Karpathos
Powrót 12 Czerwiec
11:30 (Wto)
Karpathos
13:40 (Wto)
Warszawa, Okęcie

 

Kurs poprowadzi:

MACIEJ KAPUŚCIŃSKI – założyciel Wavecamp, instruktor wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Całość zostanie poprowadzona zgodnie z programem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Dodatkowo, będziecie mogli poznać warsztat trenerów Wavecamp “od kuchni” i poznacie sekrety sukcesów kursantów Wavecamp; w jaki sposób osoby początkujące w ciągu tygodnia swobodnie pływają w ślizgu a zaawansowani dają się namówić na powietrzne akrobacje.

Kurs instruktorski to 8 bardzo intensywnych dni na wodzie + wieczory na sali wykładowej + egzamin teoretyczny i praktyczny na koniec wyjazdu. Absolwenci kursu zostają instruktorami Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu.

CENA:

Patrz kolumna po prawej stronie (komputery) lub na dole strony (urządzenia mobilne).

Czego nie ma w cenie?

  • wyżywienia (żywimy się w apartamentach i w miejscowych knajpkach)
  • ubezpieczenia sprzętu windsurfingowego od zniszczeń (40 euro/tydzień)
  • ew. dopłaty do apartamentu klasy lux (200zł/tydzień/os.)

Warunki, których możemy się spodziewać na Karpathos podczas kursu:

Windsurfing na Karpathos

To już ostatnia szansa w tym sezonie by polecieć na wyjazd szkoleniowy Wavecamp na Karpathos.Zobaczcie jak wyglądały ostatnie dni na tej wietrznej wyspie. Na wrześniowe szkolenia zapraszamy:➡tych, którzy chcą zadebiutować pod naszym okiem na desce z żaglem🏄➡tych, którzy marzą o pływaniu ślizgowym a nie wiedzą jak się do tego zabrać🤙➡tych, którzy męczą się ze startami z wody i potrzebują w tym naszego wsparcia➡tych, którzy od lat mają problem z wyjechaniem stylowej rufy w pełnym ślizgu➡tych, którzy podstawowe manewry ślizgowe mają już opanowane i chcą nauczyć się powietrznych ewolucji (tak, tak, mowa m.in. o front loopie😱)Przede wszystkim zapraszamy wszystkich, dla których windsurfing jest najlepszym sposobem na spędzenie aktywnych wakacji. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy: po urlopie z Wavecamp trzeba odpocząć😜Z góry przepraszamy za ręce do ziemi po 5 godzinach szkolenia na wodzie dziennie (+codzienna, wieczorna analiza video).Zostały tylko 3 terminy do końca sezonu. Pierwszy wrześniowy turnus startuje już w niedzielę!Szczegóły na 🔥 www.wavecamp.pl 🔥

Opublikowany przez Wavecamp.pl 30 sierpnia 2017

Zapisów można dokonać przez formularz rezerwacji dostępny poniżej.

Zapraszamy:)

 

Data

04 Cze 2018 - 12 Cze 2018

Czas

Cały dzień

Koszt

2235zł (przeloty + zakwaterowanie + ubezpieczenie + opieka rezydenta Wavecamp) + 1250zł szkolenie, egzamin i opłata dla PSW + 250 euro sprzęt

Poziom

Zaawansowany

Lokalizacja

Karpathos
Grecja
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl