Karpathos sierpień III

Sierpień na Karpathos to propozycja dla windsurferów na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy zarówno tych, dla których będzie to pierwszy kontakt z deską windsurfingową, średniozaawansowanych a także doświadczonych deskarzy, którzy chcą zrobić milowy krok w swoim windsurfingowym rozwoju.

 

Lecimy z Warszawy (Modlin) i z Poznania (Ławica). Szczegółowy rozkład lotów znajduje się na dole strony.

 

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w trzech budynkach obok siebie (przy spocie), w komfortowych apartamentach.

Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne, taras i łazienkę.

Wszyscy uczestnicy mają do dyspozycji basen.

Są 3 opcje zakwaterowania:

standard:

Apartamenty 2-3 osobowe Irinikos znajdujące się ok. 200 metrów od głównej bazy. Wyposażone są w aneksy kuchenne, łazienkę i taras. Podstawowa cena wyjazdu obejmuje zakwaterowanie właśnie w “Irinikosie”.

lux:

Apartamenty Nowa i Stara Sofia przy głównej bazie windsurfingowej i z basenem, ok. 40 metrów od morza. Wyposażone są w aneksy kuchenne, łazienkę i taras. Dopłata za zakwaterowanie w tych apartamentach wynosi 300zł/os./tydz.. Uwaga: istnieje możliwość wynajęcia 4-osobowego apartamentu rodzinnego (prosimy o zapytanie o dostępność na rezerwacje@wavecamp.pl). 

superlux:

Apartamenty Thalassa czyli synonim luksusu na Karpathos. Wyposażone są w aneksy kuchenne, łazienkę i taras. Położone są tuż obok głównej bazy windsurfingowej, ok. 30 metrów od morza.  Dopłata za zakwaterowanie w tych apartamentach wynosi 750zł/os./tydz.. Uwaga: istnieje możliwość wynajęcia 4-osobowego apartamentu rodzinnego (prosimy o zapytanie o dostępność na rezerwacje@wavecamp.pl). 

Do grona apartamentów superlux w sezonie 2019 dołączają dwa zupełnie nowe apartamenty w budynku Blue Lagoon (jeden 3-osobowy, drugi 4-osobowy), które również zarezerwowaliśmy na cały sezon.

Spot:

Grupy mniej zaawansowane szkolić się będą w zatoce Chicken Bay (płaska jak stół woda, piaszczyste dno, płytko?):

a bardziej doświadczeni zmierzą się z zatoką Gun Bay (silny wiatr, niewielkie falki w sam raz do nauki skoków):

 

Szkolenie:

Szkolenie będą prowadzili trenerzy Wavecamp w kameralnych grupach. Szkolenie, jak zawsze na Wavecampach, będzie bardzo intensywne: 2 x 2,5 godziny dziennie + codzienna analiza video w podgrupach.

 

Cena:

Patrz kolumna po prawej stronie (komputery) lub na dole strony (urządzenia mobilne).

 

Czego nie ma w cenie?

  • wyżywienia (żywimy się w apartamentach i w miejscowych knajpkach)
  • ew. dopłaty do apartamentu klasy lux (300zł/tydzień/os.) lub superlux (750zł/os./tydz.)

 

Podróż:

W cenie wszystkich biletów jest transport walizki do 20kg oraz bagażu podręcznego do 5kg.

Rozkład lotów z lotniska Warszawa Modlin:

12.08 wylot z lotniska Warszawa Modlin o godzinie 08:55. Lądowanie w Atenach o 12:35. Wylot z Aten o 20:25. Lądowanie na Karpathos o 21:30.

18.08 powrót z Karpathos o 21:55. Lądowanie w Atenach o 23:00. Nocleg przy lotnisku (szczegóły poniżej). Wylot z Aten 19.08 o godzinie 06:45 rano. Lądowanie w Modlinie o 08:30.

 

Rozkład lotów z lotniska Poznań Ławica:

12.08 wylot z lotniska Poznań Ławica o godzinie 07:00. Lądowanie w Atenach o 10:45. Wylot z Aten o 20:25. Lądowanie na Karpathos o 21:30.

18.08 powrót z Karpathos o 21:55. Lądowanie w Atenach o 23:00. Nocleg przy lotnisku (szczegóły poniżej). Wylot z Aten 19.08 o godzinie 11:10 rano. Lądowanie w Poznaniu o 13:00.

Nocleg podczas podróży powrotnej zapewnia nam luksusowy hotel Sofitel położony 50 metrów od lotniska w Atenach. Pokoje są 2-osobowe (łóżka podwójne) a jedno z pięter hotelu wyposażone jest w strefę SPA, która doskonale zregeneruje nasze zmęczone tygodniem intensywnego windsurfingu ciała.

 

UWAGA! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wyjazdem polecamy podjąć decyzję o wyjeździe jak najszybciej!

Zapisów można dokonać przez formularz rezerwacji dostępny poniżej.

Zaliczka wynosi 1500zł płatne w momencie rezerwacji. Reszta płatna jest to 12.06.2019.

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu o dowolną liczbę turnusów. Koszt każdego kolejnego tygodnia to 1350zł/os. za zakwaterowanie standard i ubezpieczenie. Koszt przedłużenia wypożyczenia sprzętu to dodatkowe 170 euro (z ubezpieczeniem). Koszt szkolenia w każdym tygodniu to 950zł/tydzień. W celu przedłużenia wyjazdu prosimy w procesie rezerwacji rozwinąć punkt “dodatkowe turnusy” i wybrać odpowiednią liczbę. 

Prosimy w procesie rezerwacji, w rubryce “doświadczenie windsurfingowe” wpisać również preferowane lotnisko wylotowe (Warszawa Modlin lub Poznań) oraz prosimy o wpisanie preferowanego zakwaterowania (standard, lux lub superlux).

Zapraszamy!

 

Data

12 Sie 2019 - 19 Sie 2019

Czas

Cały dzień

Koszt

3530zł (przeloty, zakwaterowanie, transfery, nocleg w Atenach, ubezpieczenie, składka TFG) + 950zł (szkolenie) + 325 euro (wypożyczenie sprzętu z ubezpieczeniem)

Poziom

Każdy poziom

Lokalizacja

Karpathos
Grecja
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl