Ferie rodzinne I

termin: 08-15.02.2020 (dni szkoleniowe: 09-14.02.2020)

miejsce: Monte Bondone

Formuła wyjazdu

Formuła jest odpowiedzią na większość bolączek, związanych z Waszymi wyjazdami narciarskimi:

 • “uwielbiam wyjazdy z dziećmi, ale przydałby się po nich dodatkowy urlop…” – dzieci i młodzież są pod naszą opieką codziennie w godzinach 9:30 – 15:00 oraz 17:00-19:00. W tym czasie dorośli szkolą się pod naszym okiem oraz cieszą się pobytem w narciarskim raju – z szerokimi i zróżnicowanymi trasami oraz regionalną kuchnią. Wieczorami planujemy animacje i zabawy dla najmłodszych. Zajmie się tym ekipa Balovo, z którą współpracujemy już drugi sezon.

 • “chcę połączyć wyjazd rodzinny z podniesieniem własnych umiejętności narciarskich” – lepiej trafić nie mogłeś/aś. Oferujemy szkolenie dla osób średniozaawansowanych, zaawansowanych (z elementami szkolenia sportowego – tyczki) oraz grupy dziecięce. Nasza kadra to osoby od lat związane z Wavecampem i Ski Spa.

Trening giganta

 • „a gdyby tak nie trzeba było jeździć codziennie samochodem lub skibusem na stok…” – nie trzeba będzie! Mieszkamy ok. 100 metrów od stoku.

 • “nie pojadę do Włoch na narty – dzieci nie wytrzymają tak długiej podróży autem” – istnieje możliwość wykupienia u nas lotów na jedno z pobliskich lotnisk wraz z transferami.

 

 

Miejsce

„Alpe di Trento” to jedna z pierwszych, historycznych zimowych stacji narciarskich w regionie Trentino, gdzie w połowie lat 30-tych powstał oficjalnie pierwszy w Trentino wyciąg, słynny “slittone” autorstwa Giovanni Graffer. Urok tej kameralnej, świetnie wyposażonej stacji narciarskiej nikogo nie pozostawi obojętnym. Wybraliśmy to miejsce z uwagi na świetne stoki szkoleniowe.

 

 

Zakwaterowanie

Hotel Alpine Mugon (****) usytuowany jest 100m od stoku. Pokoje standardowe i suity wyposażone są w TV, telefon, łazienkę z suszarką do włosów, mini bar, sejf, zestaw – szlafrok i klapki, prawie wszystkie posiadają balkon.
Do dyspozycji gości jest centrum wellness – basen kryty, sauna, łaźnia turecka, solarium, siłownia, deszcze tropikalne, jacuzzi, sale masażu, garaż, restauracja, kawiarnia, drink bar, sala konferencyjna.

Transport

Cena wyjazdu obejmuje dojazd własny (samochód).

Dla chętnych oferujemy transport samolotowy bezpośrednio z Warszawy razem z transferem do Monte Bondone w dwie strony (cena poniżej).

 

 

Cena

Na cenę 4790 zł składają się

 • zakwaterowanie przy stoku, w hotelu Alpine Mugon **** (7 noclegów), włącznie z kosztami sprzątania oraz taksą klimatyczną
 • wyżywienie HB
 • skipass dla os. dorosłej (6 dni jazdy)
 • szkolenie narciarskie (6 dni zajęć w godzinach 9:30 – 15:00 z godzinną przerwą, plus wieczorne analizy video grup dorosłych)
 • animacje dla dzieci w godzinach 17:00-19:00, prowadzone przez profesjonalne animatorki z firmy Balovo
 • ubezpieczenie AXA Multitravel
 • składka TFG

Cena “junior” (ur. po 30.11.2003) – 3860 zł

Cena “kid” (ur. po 30.11.2011) – 3185 zł

Cena nie zawiera:

 • transportu.samolotem na jedno z pobliskich lotnisk (z bagażem 20kg, bez nart) i transferu (dla chętnych: koszt 1500 zł/os.). Ew. transport sprzętu narciarskiego: 80 euro w jedną stronę.

 

W celu zarezerwowania wyjazdu prosimy o skorzystanie z formularza poniżej. Zaliczka wynosi 1900zł/os. i jest płatna od razu po dokonaniu rezerwacji (automatyczny link do płatności zostanie wysłany na adres e-mail podany w rezerwacji). Reszta jest płatna do 15.10.2019.

P.S. Cena “junior” i “kid” zostanie przez nas skorygowana w systemie po dokonaniu rezerwacji.

P.S. 2. W punkcie “doświadczenie windsurfingowe” prosimy o dokładny opis swoich umiejętności narciarskich.

 

Data

08 Lut 2020 - 15 Lut 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

4790 zł (zakwaterowanie w hotelu Alpine Mugon, wyżywienie HB, skipass, szkolenie narciarskie, animacje dla dzieci, ubezpieczenie, składka TFG)

Poziom

Każdy poziom
Monte Bondone

Lokalizacja

Monte Bondone
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl