Ferie narciarskie 2019 LUX

W pierwszym tygodniu ferii mazowieckich wracamy do Was z prawdziwą bombą!

Wavecampowe standardy, które znacie z windsurfingu, w zimowej scenerii…brzmi dobrze?

Wsłuchaliśmy się w bolączki związane z Waszymi wyjazdami narciarskimi i postanowiliśmy je rozwiązać:

“nie pojadę do Włoch na narty – dzieci nie wytrzymają tak długiej  podróży” – cała grupa leci samolotem z lotniska Warszawa Okęcie. Lot trwa niecałe 2 godziny a transfer z lotniska w Weronie do Folgarii 1,5 godziny. Całość zajmie mniej niż wyprawa w polskie góry samochodem.

“na samą myśl o targaniu walizek i sprzętu narciarskiego całej mojej rodziny robi mi się słabo” – wszystkie bagaże jadą na miejsce drogą lądową z teamem Wavecamp. Na 1-3 dni przed dniem wylotu podwozicie (lub wysyłacie) je do kwatery głównej Wavecamp na warszawskim Ursynowie. Po dotarciu do Folgarii Wasze walizki będą na Was czekały w apartamentach a narty i snowboardy w narciarni. Oznacza to, że wszyscy kursanci dolecą na miejsce z bagażem podręcznym. Bez stania w kolejkach do odprawy i męczenia się z bagażem całej rodziny na lotniskach.

“uwielbiam wyjazdy z dziećmi ale przydałby się po nich dodatkowy urlop…” – dzieci i młodzież przejmujemy pod naszą opiekę codziennie w godzinach 10-15. W tym czasie dorośli szkolą się pod naszym okiem (2,5 godziny dziennie) oraz…cieszą się pobytem w narciarskim raju – z szerokimi i zróżnicowanymi trasami, genialną kuchnią (pizza na stoku niedaleko naszych apartamentów to pozycja obowiązkowa!) i…aperolem;)

Wieczorami planujemy animacje i zabawy na świeżym powietrzu dla najmłodszych. Zajmie się tym ekipa Balovo, która znakomicie sprawdziła się w trakcje sezonu letniego na Karpathos.

“chcę się w końcu podszkolić na nartach/snowboardzie!” – windsurfingowa ekipa instruktorska Wavecamp spełnia się zimą w teamie SkiSpa – firmy organizującej jedne z najpopularniejszych narciarskich szkoleń sportowych w Polsce. Stali kursanci wiedzą, że założyciele SkiSpa i Wavecamp to rodzeni bracia i ich kooperacja na stokach trwa od wielu lat.

„a gdyby tak nie trzeba było jeździć codziennie samochodem lub skibusem na stok…” – nie trzeba będzie;)! Mieszkamy ok. 100 metrów od stoku.

 

MIEJSCE

Folgaria jest niezwykle urokliwą włoską miejscowością. Ten oddalony od zatłoczonych kurortów narciarski raj daje nam do dyspozycji 74km zróżnicowanych tras i całą masę udogodnień dla najmłodszych. Zarówno płaskie stoki dla dzieci jak i bardziej stroma ścianka, na której będziemy rozstawiać tyczki w grupie sportowej, znajdują się przy naszych apartamentach. Grupy średnio-zaawansowane będą ćwiczyć i zwiedzać trasy jednocześnie;)

ZAKWATEROWANIE

Muu Village to luksusowe apartamenty znajdujące się w odległości ok. 100 metrów od stoku. Apartamenty są 4-6 osobowe (rodzinne) oraz 2-osobowe i wyposażone są w łazienki i aneksy kuchenne. Do dyspozycji gości jest basen ze strefą wellness. W cenie zawarte wyjazdu są śniadania i obiadokolacje w hotelowej restauracji.

SZKOLENIE

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 3. roku życia. Grupa „przedszkolna” obejmuje najmłodszych od 3. do 5 roku życia. Zajęcia będą się odbywać w formie indywidualnej ze wsparciem ekipy Balovo.

Od 6. roku życia startują kameralne grupy dziecięce i młodzieżowe.

Zajęcia dzieci i młodzieży odbywać się będą w godzinach 10-15 (z przerwą na lunch).

Dorośli będą się szkolić przez 2,5h dziennie (w godzinach 10-12:30 lub 12:30-15).

Po kolacji przewidujemy codzienną analizę foto/video w podgrupach (tylko dla grup dorosłych) w trakcie której dzieci i młodzież będą się bawić pod opieką profesjonalistek z Balovo.

CENA

Dorośli: 6850zł

Młodzież 16-18 lat: 6130zł

Młodzież 12-16 lat: 5900zł

Dzieci: 8-12 lat: 5050zł

Dzieci 3-8 lat: 4820zł

Dzieci 2-3 lat: 2370zł

Dzieci 0-2 lat: free

 

Co jest w cenie?

lot bezpośredni na trasie Warszawa Okęcie – Werona – Warszawa Okęcie

transfery Werona – hotel – Werona (autokar)

– transfer bagażu Warszawa – hotel – Warszawa

– zakwaterowanie w apartamentach 4-6 osobowych lub 2-osobowych

– ubezpieczenie Axa Travel Sport wariant small NNW i KL

– skipass

– codziennie analizy video dla grup dorosłych

– codziennie gry i animacje dla dzieci w trakcie trwania analiz video dorosłych

– dostęp do ogrzewanej narciarni hotelowej

– udział w zawodach narciarskich na zakończenie turnusu

– śniadania i obiadokolacja

– dostęp do strefy wellness (sauny, basen i pokoje relaksu)

 

Czego nie ma w cenie?

– podatku klimatycznego 2 euro/doba/osoba (dotyczy osób powyżej 14. roku życia i jest płatne w recepcji ostatniego dnia pobytu)

– szkolenia narciarskiego lub snowboardowego (900zł/os./tydzień)

 

ZAPISY

Skorzystaj z formularza rezerwacyjnego poniżej i dołącz do ekipy kursantów i trenerów Wavecamp we włoskiej Folgarii:)!

P.S. W jednym z okienek formularza rezerwacji, “doświadczenie windsurfingowe” opisz swoje doświadczenie narciarskie.

 

Data

26 Sty 2019 - 02 Lut 2019

Czas

Cały dzień

Koszt

6850zł (loty, transfery, zakwaterowanie lux, ubezpieczenie, transfer bagażu, wyżywienie HB skipass) + 900zł szkolenie

Poziom

Każdy poziom

Lokalizacja

Folgaria
Kategoria
Maciej Kapuściński

Organizator

Maciej Kapuściński
Telefon
+48 600 599 258
Email
kapusta@wavecamp.pl