Start z wody – jak go wykonać?

Start z wody to najprawdopodobniej najważniejszy manewr windsurfingowy niezależnie od poziomu zaawansowania. Przy odpowiednich wskazówkach można się go nauczyć bardzo szybko.

Zainteresowana/y? Koniecznie obejrzyj obydwa filmy poniżej:

Start z wody cz.1

Start z wody na windsurfingu👊Pierwszy, "na szybko" zmontowany film o tym manewrze. Jeżeli spodobał Ci się ten materiał to daj o tym znać w komentarzu. Jeżeli chcesz kolejnego filmu z omówieniem "właściwego" startu z wody – również o tym napisz.P.S. Link do wyjazdów, o których jest mowa w filmie i na których nauczysz się startu z wody:Styczeń (ferie mazowieckie) na Fuerteventurze:http://wavecamp.pl/szkolenia/fuerteventura-styczen-i/http://wavecamp.pl/szkolenia/fuerteventura-styczen-ii/Majówka na Karpathos:http://wavecamp.pl/szkolenia/karpathos-majowka-2018/Boże Ciało na Karpathos:http://wavecamp.pl/szkolenia/boze-cialo-karpathos/Do zobaczenia na Wavecampach🌞!

Opublikowany przez Wavecamp.pl Środa, 25 października 2017

Start z wody cz.2

Start z wody na windsurfingu cz.2💪!Z tego wybitnie profesjonalnie zmontowanego filmu (😂) dowiecie się:➡dlaczego warto nauczyć się ustawiać sprzęt na płytkiej wodzie a nie od razu na głębokiej?➡co to jest "technika drążka"?➡jaka głębokość akwenu jest najlepsza do poszczególnych etapów nauki tego manewru?➡kiedy dostawiać przednią stopę przy wchodzeniu na deskę przy starcie z wody?➡gdzie, z kim i kiedy możesz nauczyć się tego manewru i dlaczego będzie to na Fuerteventurze pod okiem trenerów Wavecamp w drugiej połowie stycznia😉?Kilka minut to zdecydowanie za mało żeby szczegółowo opisać start z wody. Tym bardziej zachęcamy do bardzo intensywnych zajęć praktycznych pod naszym okiem.Link do wspomnianego wyjazdu:Turnus 1:http://wavecamp.pl/szkolenia/fuerteventura-styczen-i/Turnus 2:http://wavecamp.pl/szkolenia/fuerteventura-styczen-ii/Do zobaczenia na wodzie!

Opublikowany przez Wavecamp.pl Sobota, 28 października 2017