Celem gromadzenia danych osobowych przez stronę wavecamp.pl jest możliwość rezerwacji wycieczek turystycznych i szkoleń sportowych. Ułatwia nam to komunikację (np. możemy wysyłać na Twój adres e-mail sportowe materiały szkoleniowe i propozycje wyjazdów). Nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawać informacji o Tobie żadnym firmom trzecim i będziemy zarządzać Twoimi danymi osobowymi zgodnie z aktualnymi dyrektywami i obowiązującym prawem.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W momencie zapisów na wyjazd zbieramy wszystkie informacje, które są niezbędne do wykonania usługi turystycznej (imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu).

Podanie powyższych danych umożliwia sprawną obsługę imprezy turystycznej (zarówno przed jej rozpoczęciem, w jej trakcie jak i po jej zakończeniu). 

Podanie podstawowych danych kontaktowych (imię, nazwisko i adres e-mail) umożliwia nam wysyłanie Ci materiałów szkoleniowych z zakresu windsurfingu oraz materiałów marketingowych.

W każdej wiadomości e-mail, którą dostaniesz, masz możliwość wypisania się z listy mailingowej.

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych jest  firma Wavecamp Maciej Kapuściński, NIP: 9512213301 z siedzibą przy ul. Rybałtów 12/40, 02-886, Warszawa

Czy i kiedy przekazujemy komuś Twoje dane?

Przekazujemy Twoje dane wyłącznie firmom, bez których realizacja imprezy turystycznej byłaby niemożliwa (ubezpieczalnia, linie lotnicze, hotel itp.).

W celu usprawnienia działania strony www.wavecamp.pl, udostępniamy Twoje dane firmom, z którymi mamy podpisane umowy o poufności Twoich danych tzn. GetResponse sp. z o.o., NIP: 958-14-68-984 z siedzibą w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6/A3 80-387 oraz firmie zapewniającej płatności online tzn. PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, NIP: 779-23-08-495.

Prawo do informacji i odwołania zgody na przetwarzanie danych:

Masz pełne prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu. W każdej chwili możesz usunąć swoje dane kontaktowe z naszej bazy pisząc do nas w tej sprawie na adres: kapusta@wavecamp.pl.