Świat idzie do przodu. Ciekawe, czy Jim Drake przypuszczał, że będzie tyle odmian windsurfingu, kiedy pod koniec lat 60-tych zeszłego wieku projektował pierwszą deskę? Niezależnie od tego, jaki styl pływania na desce wybieramy, przechodzimy przez podobne stopnie windsurfingowego wtajemniczenia: pierwszy zwrot, pierwszy ślizg, pierwsza rufa w ślizguWavecamp powstał po to, byś mógł szybciej i z jeszcze większą pasją uczyć się kolejnych elementów – nieważne, czy jest to start z plaży, rufa w ślizgu, czy front loop.

Za całą ideą wyjazdów Wavecamp stoi Maciej “Kapusta” Kapuściński, instruktor wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu, współorganizator i pomysłodawca zawodów windsurfingowych rangi Mistrzostw Polski (Wavecamp Pro), oraz zawodnik w dyscyplinie wave. W maju 2010 roku postanowił zorganizować pierwszy wyjazd, na którym połączył swoje doświadczenie i pasję nauczania z umiejętnościami pływania na falach i przekazał ją innym. Po sukcesie i postępach pierwszych kursantów okazało się, że spora liczba polskich windsurferów czekała na ten typ wyjazdów. Z biegiem lat rozszerzyliśmy działalność o szkolenie osób początkujących i średnio-zaawansowanych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu na wyjazd Wavecamp może polecieć z nami każdy. Oczywiście, część wyjazdów przeznaczona jest tylko dla osób zaawansowanych (np. Gran Canaria, Teneryfa, Maroko).

Zajęcia na Wavecampach prowadzą najlepsi polscy instruktorzy, medaliści Mistrzostw Polski w dyscyplinach freestyle, wave i slalom oraz zwycięzcy Mistrzostw Polski Instruktorów, u których w parze z umiejętnościami technicznymi idą bardzo wysokie kwalifikacje metodyczne, potwierdzone odpowiednim doświadczeniem i ukończonymi kursami instruktorskimi. Po prostu zależy nam, aby podnieść poziom szkolenia na poziom do tej pory w Polsce niespotykany.

Do tej pory zorganizowaliśmy wyjazdy szkoleniowe w Grecji (Rodos, Karpathos, Lesbos), na Karaibach (Bonaire), na Mauritius, na Wyspach Kanaryjskich (Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura), w Wietnamie, W Egipcie (Soma Bay, Dahab), na Wyspach Zielonego Przylądka (Sal, Sao Vicente), w Brazylii (Jeri).


Za sprawną rezerwację miejsc na wyjazdy odpowiada system Skaleo (https://skaleo.pl/) obsługujący cały proces zapisów Kursantów na wyjazdy non stop (24h na dobę i 365 dni w roku).

Mamy nadzieję, że będziemy mogli poznać się osobiście i że dzięki nam przeżyjesz niezwykłą przygodę i dołączysz do stale powiększającej się rodziny Wavecamp. Zapoznaj się z najbliższymi szkoleniami i zarezerwuj na nie miejsce już dziś!

Regulamin serwisu

Standardowy formularz informacyjny